چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟

چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟

ازونجایی که WordPress بزرگ‌ترین پلت‌فرم مدیریت محتوا در دنیای فناوری امروز هست، شناخت واقعیت‌هایی درباره اون بسیار مهم خواهد بود. وقتی درباره وردپرس صحبت می‌شه، سوالاتی از ذهن همه عبور می‌کنه؛ مثل: چرا وردپرس تا این حد محبوب هست؟ چرا بیشتر افراد استفاده از اون رو ترجیح می‌دن؟ افراد انتخاب های زیادی دارن، اما چرا اکثر وب‌سایت‌های ساخته شده روی وردپرس هستن؟ آیا محدودیت‌هایی داره که شاید ازون بی خبر باشیم؟ و مهم‌تر از همه اینها اونقدر خوبه که آخرین انتخاب باشه؟

چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟

چرا وردپرس ؟

مهمترین بخش در وردپرس، آسونی و انعطاف کافی برای انجام هر کاری ست. این مهمترین دلیل برای رشد و محبوبیت وردپرس هست. بررسی های اخیر نشون میده که حدود ۲۳ درصد از تمامی سایت های موجود در اینترنت از ورد پرس استفاده میکنن که این درصد در هر لحظه در حال افزایش هست.
حال به بررسی چند ویژگی مهم در وردپرس میپردازیم.

ورد پرس یک نرم افزار رایگان!

یعنی ما می‌تونیم وردپرس رو رایگان دانلود، نصب و از اون استفاده کنیم. میشه از اون برای ایجاد هر نوع سایتی استفاده کرد. همچنین وردپرس یه برنامه ی متن باز هست، یعنی میتونیم به منبع کدهای اون دسترسی داشته و اونها رو ببینیم، ویراش کرده و یاد بگیریم.
در حال حاضر ۲۶۰۰ قالب ورد پرس و ۳۱۰۰۰ افزونه رایگان وجود داره که میتونیم اونها رو دانلود و از اونها بهره مند بشیم.
در ضمن برای نصب وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود، به یک دامنه و یک هاست نیاز داریم.

چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟

راحتی در یادگیری وردپرس

وردپرس توسط میلیون ها کاربر استفاده میشه که دلیل محبوبیت اون راحتی در نصب و استفاده از اون هست. راحتی و لذت بخش بودن فعالیت در محیط این برنامه هر لحظه بر شمار طرفداران اون اضافه می‌کنه.

توسعه آسان و نامحدود وردپرس توسط قالب ها و پلاگین ها

بیشتر کسانی که از وردپرس استفاده میکنن نه طراح سایت و نه یه برنامه نویسن و نه دانشی ازین کار دارن و این یعنی راحتی در کار با وردپرس.
همچنین وردپرس دارای بیشمار قالب های رایگان تجاری، شخصی، فروشگاهی و… ست که به شما امکان میده سایت خودتون رو اونطوری که دوست دارین توسعه بدین. همچنین امکان تغییر و شخصی سازی در تمامی این قالب ها فراهم شده.

مدیریت آسان وردپرس

برنامه ایی که به آسونی با چند کلیک ساده اون رو آپدیت می‌کنیم، پلاگین های مورد نظر رو نصب می‌کنیم، برنامه ایی که دارای تنظیمات ساده برای مدیریت هست آیا کار با اون آسون نیست؟

امنیت بالای وردپرس

با توجه به محبوبیت بسیار زیاد وردپرس میان کاربران اینترنتی، نبود امنیت در این سیستم مدیریتی میتونه در فضای ناامن مجازی بسیار خطرناک باشه.این درحالیه که وردپررس از امنیت بسیار بالایی برخورداره و از این حیث نیز بر دیگر سیستم ها برتری داره.

امکان استفاده از انواع فایل های مدیا

وردپرس شما رو محدود به نوشتن چند تکه متن نمیکنه. این سیستم مدیریت به شما امکان استفاده از انواع ویدئوها، عکس ها و فایل های صوتی رو میده.

دلایل مهم اینکه چرا وردپرس رو انتخاب کنیم رو بررسی کردیم، وردپرس به سرعت رشد می‌کنه و یکی از اصلی‌ترین دلایل، راحتی کار با اون هست. اگه هنوز هم احساس می‌کنین کار با اون سخت هست این ویدیوی آموزشی رو دنبال کنین.

جدیدترین های بلاگ

چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟ http://videohelping.ir/wp-content/uploads/2018/04/why_wordpress.jpg ۴۰۰ ۴۹۵ farzane bigomi https://irprogram.com/wp-content/uploads/2017/08/Main_Logo_For_irpgromgm.png farzane bigomi۲۰۱۸-۰۴-۱۱ ۱۱:۰۰:۱۶۲۰۱۸-۰۴-۱۱ ۱۱:۰۸:۰۸چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟تنظیمات گفتگوها در وردپرس http://videohelping.ir/wp-content/uploads/2018/04/Comments_on_WordPress_.jpg ۴۰۰ ۴۹۵ zeinab ebrahimi https://irprogram.com/wp-content/uploads/2017/08/Main_Logo_For_irpgromgm.png zeinab ebrahimi۲۰۱۸-۰۲-۱۵ ۱۱:۰۰:۳۶۲۰۱۸-۰۲-۱۵ ۱۳:۱۷:۱۱تنظیمات گفت و گوها در وردپرستنظیمات خواندن در وردپرس http://videohelping.ir/wp-content/uploads/2018/04/reader.jpg ۴۰۰ ۴۹۵ zeinab ebrahimi https://irprogram.com/wp-content/uploads/2017/08/Main_Logo_For_irpgromgm.png zeinab ebrahimi۲۰۱۸-۰۲-۱۴ ۱۱:۰۰:۱۸۲۰۱۸-۰۲-۱۴ ۱۴:۰۴:۳۶تنظیمات خواندن در وردپرستنظیمات نوشتن در وردپرس http://videohelping.ir/wp-content/uploads/2018/04/writtng.jpg ۴۰۰ ۴۹۵ zeinab ebrahimi https://irprogram.com/wp-content/uploads/2017/08/Main_Logo_For_irpgromgm.png zeinab ebrahimi۲۰۱۸-۰۲-۱۳ ۱۱:۰۰:۳۵۲۰۱۸-۰۲-۱۲ ۲۰:۲۷:۰۱تنظیمات نوشتن در وردپرستنظیمات همگانی در وردپرس http://videohelping.ir/wp-content/uploads/2018/04/setting.jpg ۴۰۰ ۴۹۵ zeinab ebrahimi https://irprogram.com/wp-content/uploads/2017/08/Main_Logo_For_irpgromgm.png zeinab ebrahimi۲۰۱۸-۰۲-۱۲ ۱۱:۰۰:۵۴۲۰۱۸-۰۲-۱۲ ۱۱:۵۹:۳۹تنظیمات همگانی در وردپرس

اطلاع از جدیدترین مقالات irprogram:

نوشته چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟ اولین بار در irprogram. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *