معرفی اپلیکیشن Study Music؛ با موسیقی مطالعه کنید

در هنگام مطالعه «تمرکز» نقش مهمی روی یادگیری ایفا می کند و خیلی ها برای بهبود آن به موسیقی پناه می آورند؛ اما آیا گوش دادن به موزیک هنگام مطالعه ایده خوبی به نظر می رسد؟ دانشمندان نزدیک به یک دهه است که روی این سوال وقت گذاشته اند و اگرچه هنوز به جواب واحدی نرسیده اند ولی همگی یک نتیجه کلی گرفته اند؛ به موسیقی و شخصیت خودتان بستگی خواهد داشت.

Study Music

برنامه دو بخش آفلاین و آنلاین دارد و با وجود اینکه قسمت آفلاین گستردگی خوبی دارد ولی بد نیست از آهنگ های آنلاین هم کمک بگیرید.

در هنگام یادگیری چیزهای جدید، حتی یک اتفاق کوچک می تواند حواس را پرت کند: انسان ها، صداها و موضوعاتی که در زندگی با آن ها مواجه هستید. برای خیلی ها گوش دادن به موسیقی باعث خواهد شد تا قسمتی از بخش خالی ذهن پر شود و به همین خاطر راحت تر تمرکز می کنند.

اگر شما هم زیاد به موسیقی گوش می دهید، نمی توانید تمرکز کنید و با سکوت بیش از اندازه کنار نمی آیید شاید بد نباشد به کمک Study Music این راه را پیش بگیرید. چه کسی می داند، احتمالا به جواب رسید. Study Music در واقع اپلیکیشنی است که برای موقعیت های مختلف یک موسیقی مناسب دارد.

اپلیکیشن از نه دسته آهنگ تشکیل شده است: Focus (تمرکز)، Study (مطالعه)، Read (خواندن)، Memorize (حفظ کردن)، Solve (حل کردن) و Learn (یادگیری) که در بخش آفلاین برنامه قرار دارند و Imagine (تخیل کردن)، Think (فکر کردن) و Create (خلق کردن) که در قسمت آنلاین این اپ موجود هستند.

Study Music

موسیقی های مناسب برای یادگیری دو ویژگی مهم باید داشته باشند: بدون متن بوده و باعث جنب و جوش شخص نشوند. قطعه های Study Music هم همینطور هستند.

با توجه به تعداد مناسب دسته ها، بنابراین بسته به کاری که می خواهید انجام دهید کافیست از هر دسته موزیکی که دوست دارید یکی را انتخاب کنید. جدا از تعداد مناسب آهنگ ها، برای هر قطعه هم می توان امواج آلفا یا صدای طبیعیت اضافه کرد تا نتیجه بهتری به دست آورد.

Study Music رابط کاربری خوب و زیبایی دارد، تنوع موسیقی هایش بالاست و بدون هیچگونه پیچیدگی اضافی همان چیزی که کاربر می خواهد را به او می دهد: موسیقی های مناسب در موقعیت های مختلف. بنابراین اگر اپلیکیشنی می خواهید تا با انتخاب درست موزیک، روش »مطالعه+موسیقی» را نتیجه پخش کند برنامه Study Music یکی از بهترین گزینه های بازار به شمار می رود.

Study Music Memory Booster

  • Study Music Memory Booster
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: Klik Klak
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۴۷ مگابایت
  • دانلود:
  • گوگل پلی
  • لینک کمکی

The post معرفی اپلیکیشن Study Music؛ با موسیقی مطالعه کنید appeared first on دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *