تماس‌های ویدیویی گروهی و استیکرها به واتس‌اپ می‌آیند

فیسبوک در جریان برگزاری کنفرانس توسعه‌دهندگان خود موسوم به F8، از اضافه شدن ویژگی‌های جدیدی به پیام‌رسان واتس‌اپ خبر داد. از جمله مهم‌ترین این قابلیت‌ها می‌توان به استیکر، تماس ویدیویی گروهی و امکاناتی تازه برای حساب‌های کاربری تجاری اشاره کرد.

مبارک امام، یکی از مدیران اجرایی واتس‌اپ و نماینده این پیام‌رسان در کنفرانس F8 در مورد نحوه کار تماس‌های ویدیویی گروهی توضیح زیادی ارائه نداد. با این وجود، از ویدیویی که در کنفرانس به نمایش درآمد اینطور می‌توان برداشت کرد که با این ویژگی، چهار نفر به طور همزمان قادر به مکالمه با یکدیگر خواهند بود.

مدیر اجرایی واتس‌اپ در ادامه از آمار و ارقام این اپلیکیشن سخن گفت و اعلام کرد که واتس‌اپ حالا ۴۵۰ میلیون کاربر فعال روزانه دارد که در هر ۲۴ ساعت، بیش از ۲ میلیون دقیقه از تماس‌های صوتی و ویدیویی واتس‌اپ استفاده می‌کنند.

اما فارغ از تماس ویدیویی، استیکر‌ها هم پس از گذشت سال‌ها بالاخره به واتس‌اپ می‌آیند تا بتوانید تجربه‌ای برابر با پیام‌رسان‌هایی چون تلگرام و لاین را در آن داشته باشید. همچنین اعلام شده که هر کس در واتس‌اپ می‌تواند استیکر‌های مختص به خودش را هم بسازد.

و در نهایت واتس‌اپ اعلام کرده که اپلیکیشن مخصوص کسب و کارهایش را حالا در اختیار جمع گسترده‌تری از افراد قرار می‌دهد. WhatsApp for Business اوایل سال جاری میلادی منتشر شد و در حال حاضر رایگان است. اما به زودی برندهای بزرگ برای ادامه فعالیت در این اپ ملزم به پرداخت هزینه به واتس‌اپ می‌شوند.

The post تماس‌های ویدیویی گروهی و استیکرها به واتس‌اپ می‌آیند appeared first on دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *